ÖVRIGT / Nautica / Båtmodell 4834567
nr 483 4567
Båtmodell
längd: 68 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
550 kr
måndag 3 september 2007
kl 17:19:34
150 kr
300 kr
500 kr
400 kr